NOVINKY - BŘEZEN 2007

 
 
 

Právě venku : CONSUME "s/t" LP + trička, zádovky a mikiny

IS 076 CONSUME "s/t" LP : parádní vyseceoktanový hardcore / crust ze Seattle / USA. Ex členové Shitlist, Disrupt, State of Fear, Decrepit... Deska obsahuje skladby z s/t 7"EP, splitů s Hellshock a Resolve, Forked Tongue 7”EP plus jeden kompilační track. Dohromady 18 skladeb a 42 minut. Vše nahráno jako jedno studiové session v roce 2003. MP3

CONSUME "Rubbish Heaps Turn To Mountains..." tričko : nová Consume trička ve velikostech S, M, L, XL a XXL. K dostání také dámská elastická trička v M a L, pár parádních rozepínacích mikin ve velikosti M a zádový nášivky. Bílo / stříbrnošedý tisk na černým tričku.MALIGNANT TUMOUR / GURKHA split konečně venku i na kazetě : mix crustu, starého metalu a rocknrollu z pekelné brány zvané Ostrava. GURKHA - crusty metal punk s thrashovou kytarou a zastřenýma vokálama z anglického Bristolu. Kazeta kopíruje CD verzi, takže na ní najdete i bonusové songy od obou kapel. MP3 a MP3

SEE YOU IN HELL - info o připravovaném druhém albu a brazilském turné

Brněnská úderka se chystá na konci dubna nahrát v osvědčeném studiu Šopa druhou velkou desku s názvem "Útok", která bude obsahovat 8 skladeb a vyjde za spolupráce Insane Society a Phobia records. Vinyl verze je naplánována na přelom června a července. CD vyjde později, nejspíš ke konci léta. K dostání bude i stokusová limitovaná edice od obou formátů s potištěným plátěným přebalem a tříhodinovým DVD sestřihem z japonského turné.

SEE YOU IN HELL brazilské turné - říjen 2007

Oct 10th Paranaguá (+ RATTUS)
Oct 11th Porto Alegre (+ RATTUS)
Oct 12th Guaramirim (+ RATTUS)
Oct 13th Curitiba (+ RATTUS)
Oct 14th Londrina (+ RATTUS)
Oct 16th Campo Grande
Oct 18th Brasília
Oct 20th Săo Paulo
Oct 21st Rio de Janeiro


 

AFTERBIRTH "Your God´s Vomits in Disgust" LP + turné

D-beat crustcore ze skotského Edinburghu a po split singlu a demu jejich debutní album. Osm songů hrubého crustu ovlivněného ponurým hardcore a starou anglickou stenchcore školou. Ex členové Sawn Off, Beergut 100, Social Insecurity atd. Venku v průběhu dubna. MP3 a MP3


AFTERBIRTH "Your God´s Vomits in Disguist" turné po Čechách, Slovensku a Rakousku

So 05.5. Kladno (CZ)
- Krušovický sklípek + Jonestown
Ne 06.5. Praha (CZ)
- 007 + Warcry (USA)
Po 07.5. Brno (CZ)
- Yacht + Gasmask Terror (Fra) + Needful Things atd
Út 08.5. Slavonice - zkušebna ZMĚNA
- Subpub
St 09.5. Linz (A)
- Ann And Pat club + Labora 21
Čt 10.5. Vienna (A)
-
EKH + Christ on Parade (USA)
So 12.5. Pardubice (CZ)
- Obscene Society fest + DISFEAR (Swe) a další...

ARTIMUS PYLE "Today is the end of your way" 7"EP v přípravě :

Během pár nejbližších měsíců vyjde za kooperace Insane Society a Too Circle records (Tokyo/Japan) singl vynikajícího ponurého hardcore ze San Francisca, kapely, která mimo dalších nahrávek vydala dvě velký desky na Prank records. Na singlu budou 4 skladby nahrané v březnu 2006 během japonského turné ve vyhlášeném Our House studiu. Jedná se o výbušný nářez v duchu nahrávek His Hero Is Gone a v posledním songu zvěčnil svoje vokály i zpěvák legendárních japonských Crow.

WARCOLLAPSE - dolisy "From Absolute Indoctrination to Complete Massgenocide" a "Divine Intoxication" kazet

Obě dvě kazety švédského metalického crustu jsou po pár letech opět k mání, takže pokud marně pátráte po originálních deskách je tohle vaše šance.

 

OBSCENE SOCIETY festival 2007 -nejnovější informace o tradičním festu

Tradiční festival tentokrát k dvanáctému výročí existence labelů Insane Society records a Obscene productions se uskuteční v pátek 11.5. a v sobotu 12.5. v Pardubickém klubu Žlutý Pes.


Pátek 11.5. od 20 h

SAY WHY?

extreme hardcore/grind
EARDELETE
grindcore buldozer
FLESHLESS
brutal death metal
MALIGNANT TUMOUR
metal crust´n´roll
BOLESNO GRINJE (Cro)
grindcore/crust


Sobota 12.5. od 17 h


RISPOSTA
d-beat raw punk
LAHAR
epileptický hardcore výplach
LYCANTHROPHY
extreme hardcore/grind
SEE YOU IN HELL
kamikaze hardcore/punk
GRIDE
power gride core
ISACAARUM
nihil metal
THEMA ELEVEN
temný harcore
ABORTION (Sk)
mincing grind
AFTERBIRTH (Sco)
temný hardcore/crust
DISFEAR (Swe)
crust´n´roll
DISFIGURED CORPSE
hardcore/grind

Bližší info o kapelách včetně MP3, místu konání, ubytování atd brzy najdete na www.insanesociety.net/festival

Kazeta GUIDED CRADLE je venku za spolupráce Insane Society a Gasmask factory.


Hrubý d-beat crustcore s metalovým zvukem, mix klasické skandinávské školy a anglických crust/metalových kapel osmdesátých let. Celkem 8 songů zahraných s naprostou precisností a lehkostí, se zvukem se sílou buldozeru z Professional Sound studia. V kapele působí ex členové Dread 101, Oi Polloi, The K10 Prospect a V.I.R. MP3


 

THEMA ELEVEN "The Great Misanthrope" CD a turné po britských ostrovech


Během dvou týdnů vychází nové album THEMA ELEVEN. Deska ponese název 'The Great Misanthrope', na jejím mixu se podepsal Alex Newport (člen Fudge Tunnel a Nailbomb, práce na deskách At The Drive-In, Sepultura, Melvins, The Mars Volta, Kylesa, The Locust) a výsledek předčil všechna očekávání. Celkem osm songů na ploše 40-ti minut včetně intra. Vinyl verze včetně limitované edice vyjde v létě. Ochutnávka The Tempest MP3


THEMA ELEVEN "The Great Misanthrope" turné po britských ostrovech

118.4. London - squat at Ben Johson rad, Stepney green E1
19.4. Bristol - Junction, Stokes croft
20.4. Boston - Indian Queen, 4 Dolphin lane
21.4. Stoke on Trent - Toilets - Hill st
22.4. Leeds - basement of house
23.4. Sheffield - Crikets' arms, Bramal lane
24.4. Newcastle - Chilingham arms, 89-91 Chilingham road
25.4. Edinburgh - the Subway, Cowgate
26.4. Aberdeen - East Neuk, 132 King st.
27.4. Dundee - Droughty neebors, Johnston st.
28.4. Glasgow - O'Henrys, Drury st.

info : jobby@post.cz
myspace.com/themaeleven

Jednou na to muselo dojít - výprodej desek, kazet a CD za srandovní ceny. Ve spoustě případů vynikající nahrávky, které v té hromadě vydávaných titulů zapadli a neprodávali se nebo desky, od kterých zbývá poslední kousek. Sledujte aktuální info na tomto linku.

NOVINKY - SRPEN 2006

 
 
 

GRIDE / LYCANTHROPHY split 7"EP je venku. Nová trička GRIDE a festival k desátému výročí existence kapely.


Dvě z nejlepších tuzemských extremních hardcore kapel se potkali na jednom splitu. První nahrávka Gride v nové sestavě a pět extreme hardcore / thrash songů, kde ultrarychlé pasáže střídají technické party se spoustou záseků a změn. Nejnovější materiál od Lycanthrophy a šest výstřelů na pomezí extrémního hardcore a grindcore s agresivním ženským zpěvem. Krátce, rychle a hlasitě! V přípravě je limitovaná edice singlu, která by měla být venku nejspíš k výročnímu Gride koncertu. MP3 a MP3


NOVÁ GRIDE TRIČKA - nová trička jsou k mání od půlky července jako klasická trika s krátkým rukávem, dlouhým rukávem a dámské elastické girlies. Brzy bude k mání i dotisk několika mikin, chybějících velikostí u triček a pár kousků tmavě modrých triček, pro ty, které černá barva už nebaví. Jsou i velký zádový nášivky pro old school cápky. 

MALIGNANT TUMOUR / GURKHA split CD, nový kytarista a turné po Anglii, Skotsku a Irsku.

MALIGNANT TUMOUR / GURKHA split CD vychází 1.září a bude obsahovat 6 nových pecek od MT + několik bonusů z materiálu nahrávaného na split singl s Lycanthrophy. Nový materiál navazuje na BURNINHELL album - mix crustu, starého metalu a rock´n ´rollu. MT MP3


GURKHA
z anglického Bristolu drtí nenávistný metalpunk s agresivním zvukem, o který se postaral Bri z Doom ve 1in 12 studiu. Rychlá, nasraná jízda pro všechny fanoušky GISM a podobných záležitostí. Ochutnávky ke stažení : Gurkha MP3NOVÝ KYTARISTA MALIGNANT TUMOUR - malignanti rozšířili sestavu na kvartet a druhé kytary se chytil Mr. Korál, takže od začátku září MT vystupují ve čtyřech.

MALIGNANT TUMOUR + GURKHA (UK) "SATAN IS REAL" TOUR 2006

06.09.2006 – Bristol (ENG) Junction
07.09.2006 – Dublin (IRE) Lower Deck + COLDWAR
08.09.2006 – Galway (IRE) Sally Long´s + COLDWAR
09.09.2006 – Belfast (IRE) Katie Daly´s + COLDWAR
10.09.2006 – Edinburgh (SCO) The Cannons Gait + support
11.09.2006 – Aberdeen (SCO) East Neuk + FILTHPACT
12.09.2006 – Elgin (SCO) Ocean club + FILTHPACT
13.09.2006 – Leeds (ENG) Fenton hotel + support
14.09.2006 – Nottingham (ENG) Old Angel + support
15.09.2006 – London (ENG) T.B.C. + support

 

NOVÝ KATALOG pro rok 2006/2007, trička EXTREME NOISE TERROR a SKITSYSTEM.

KATALOG pro rok 2006/2007 - venku je nový katalog pro dalších 12 měsíců, který je k dostání na koncertech, s objednávkou, nebo za A5 obálku + 15 Kč známku. Makám na onlive verzi pro web stránky, ale jde to pomalu. Každopádně, protože katalog vychází jednou ročně, ale nové desky do distra dorazí každých pár dnů sledujte NOVINKY v distru pro nejaktuálnější nabídku.


TRIČKA EXTREME NOISE TERROR a SKITSYSTEM - venku jsou oficiální (domluvená s kapelou) trička ENT a SKITSYSTEM ve velikostech S, M, L, XL a několik XXL. K mání jsou klasická trička, trika s dlouhým rukávem, dámský elastický trika a dokonce několik rozepínacích mikin Skitsystem.

Extreme Noise Terror - Antifest ´06
 

10 LET GRIDE aneb NOC OŽIVLÝCH MRTVOL - 26.8. RECHLE U PRACHATIC


Na tomto koncertě oslaví kapela 10 let svojí existence. V přípravě je speciální set s dosud neslyšenými covery a mnoha dalšími překvapeními. Proslýchá se, že možná přijde i kouzelník. A kdyby ne, tak o dech beroucí zážitky jistě nebude nouze. Zazní staré hity, které již skoro nikdo nezná, uvidíte tváře, které jste už možná zapomněli!!!! Rychlost bude smrtelná, nasazení vražedné!!!!

Dále hrají : Ingrowing, Ucházím, Malignant Tumour, Moonshine Night, See You In Hell, Mr. Thomas and the Stroj, Lahar, Lycanthrophy.

Samotný areál Rechle je zastrčený bývalý pionýrský tábor nedaleko Prachatic. Přímo na místo bohužel nejezdí vlak ani autobus. Nejsnadnější cesta je z Prachatic do vesnice Oseky a odtud úzkou vedlejší cestou až do areálu tábora.

SEE YOU IN HELL - BALKAN ATTACK MINITOUR 2006 + JAPONSKÝ TOUR REPORT

SYIH se chystají na balkánské miniturné, které proběhne v listopadu, zatím jsou potvrzená tato data :

16. 11. Chorvatsko - Zagreb
17. 11. Srbsko - Beograd
18. 11. Rumunsko - Timisoara

See You In Hell + Mie city punx

Na web stránkách SYIH je okolo stovky fotek z květnového japonského turné, přičemž zbývá ještě tuna exklusivních, které se objeví v nové Hluboké Orbě, která vyjde na podzim a bude obsahovat i obsáhlý tour report. Anglický překlad vyjde v nové Profane Existence.
NOVINKY - DUBEN 2006

 
 
 

NOVÁ TRIČKA MALIGNANT TUMOUR s okultním motivem k songu Obsessed By Hell

Brzy budou k mání nová trička Malignant Tumour, pokud o ně máte zájem ozvěte se co nejdřív, protože od 25.4. do 12.5. jsem na turné. K dostání budou klasický trika, trika s dlouhým rukávem a dámská trička klasická a elastická. Cena okolo 250,- díky plnobarevnému motivu. Velký náhled ZDE.


Na webu Malignantů je ke stažení videoklip k songu Clearance of Century, upoutávka k jejich účinkování v Madhouse pořadu a celý záznam Madhouse.


 

OBSCENE SOCIETY festival 2006 - výroční slezina k 11 letům firem Obscene productions a Insane Society records


V pořadí šestý fesťák k výročí obou labelů se koná 13.5. od 17 hodin. Místo konání je taky tradiční - PARDUBICE - klub Žlutý Pes. Vstup 200,-

YACOPSAE
– turbo speed violence, Německo
FLESHLESS – brutal melodic death
LAHAR - extreme hardcore
INGROWING - grindcore
KOBRA 11 - extreme hardcore / grind
N.C.C. - nasa science grind
THEMA 11 - dark hardcore / dirty emo
ISACAARUM – nihil metal
FESTA DESPERATO - d-beat hc/punk
JIG-AI – gore grind

Funguje i speciální web stránka s bližším infem o kapelách, MP3 atd.


Druhá deska SEE YOU IN HELL v zimě na Insane Society / Phobia records.

V posledních pár dnech se upekl "kontrakt" na druhou desku See You In Hell, která by se měla nahrávat na podzim v osvědčeném studiu ŠOPA a vinyl verze by měla vyjít v zimě, snad těsně před Killed By Brno festivalem. Další formáty budou následovat později.

 

NEBUDU - od 25.4. do 12.5. jsem na japonském turné se SEE YOU IN HELL, takže nebudu k sehnání....

Pokud se chystáte něco objednávat z distra udělejte to co nedřív, protože těsně před odletem nebudu stíhat a po návratu bude následovat nutná rekonvalescence !!!

GUIDED CRADLE evropské turné a nový split singl s INSTINCT OF SURVIVAL

Guided Cradle vyrážejí 27.4. na evropské turné, př kterém obrazí 9 zemí a odehrají 17 koncertů. K turné vychází na Yellow Dog records split 7"EP GUIDED CRADLE / INSTINCT OF SURVIVAL. Jeden song ze splitu je ke stažení i na webu kapely. Brzy bude k dostání druhá várka triček s motivem z debutního CD/LP.

COMA CD - digitální verze vinylu je konečně venku !!!

Právě jsem dostal cédéčka a vypadají fakt dobře. Oproti vinylu jsou na CD ještě songy ze split 7"EP s Autoritär a video z Obscene Extreme festivalu. Celkem 19 songů hrubého skandinávského crustu.

 

GRIDE - novinky okolo splitu s LYCANTHROPHY split 7"EP a festival k desátému výročí Skřípotu

Gride před pár dny nahráli materiál na chystaný split singl s Lycanthrophy. Jejich strana bude obsahoval 5 skladeb o délce 6.5 minuty a songy V kundě Panny Marie, Závody chrtů, Jakoby nic, Nenávist a Skřipot. Matroš je fakt masakr a pokad se vám nechce čekat do půlky července, kdy singl vyjde stáhněte si Závody chrtů. K singlu se chystá i limitované edice 66 číslovaných kopií se speciálním obalem.

Na poslední víkend v srpnu chystají Gride festival k desátému výročí kapely, který se bude konat v blízkém okolí Prachatic a předběžně vystoupí ještě SEE YOU IN HELL, INGROWING, LYCANTHROPHY, LAHAR, DISFIGURED CORPSE, UCHÁZÍM a další. V plánu je speciální Gride set, který by se měl stáčet v jednotlivých stopách do počítače a pokud bude výsledek opravdu stát za to vyjde jako LP/CD na Insane Society.

LYCANTHROPHY se chystají jejich stranu pro split singl s GRIDE natočit na konci května ve studiu Shaark. Bude se jmenovat "V pasti moderní společnosti" a najedte na ní 7 songů extrémního hardcore / fastcore s nemilosrdným ženským zpěvem. V přípravě je turné po západní Evropě po boku jihočeských Rabies a split singly s KURSK a MECHANICAL SEPARATION (oboje Kanada).

NOVINKY - ÚNOR 2006

 
 
 

BENEFIT PRO JACKA - pobodaného zpěváka Severed Head Of State a World Burns To Death


Na téhle fotce z brněnského Yachtu z června 2003 je Jack Control, zpěvák kapel SEVERED HEAD OF STATE a WORLD BURNS TO DEATH. Minulý víkend byl na koncertě v Texasu vážně pobodán, když se snažil roztrhnout rvačku. Nůž minul jen o 1 cm jeho srdce a Jack ztratil polovinu krve. Po čtyřhodinové chirurgické operaci je jeho stav stabilizován a brzy by měl být propuštěn do domácího léčení. Stejně jako 50% dalších Američanů nemá Jack zdravotní pojištění a jen za první den přesáhly náklady na operaci a léčení částku 80 tisíc dolarů. Jeho přátelé prosí o finanční podporu, organizují se benefity nejen v USA. Z výdělku na prosincovém Killed By Brno festivalu věnuje United Crusties kolektiv 100 dolarů, další peníze by měly přijít od několika dalších lidí. Peníze na Jackovo konto budou odeslány bezpečným způsobem přímo z USA.

Pokud chcete pomoct taky, pište na mail orba@seznam.cz. Diky.

 

SEE YOU IN HELL - první rozpis Japan tour 2006 + chorvatská a indonéská verze Umět se prodat kazety


SEE YOU IN HELL na svých stránkách konečně uveřejnili rozpis chystaného japonského turné, které proběhne na přelomu dubna a května. Jedná se o deset koncertů po boku kapel jako Framtid, Crow, Disclose, Asbestos, Effigy, Acrostix, SU19b, Total Noise Accord, Deep Slaughter, NK6, Dudman, Contrastic Attitude a tuny dalších.


Na chorvatském labelu Twisted Justice a indonéském Ibuku Diperkosa records vyšly reedice "Umět se prodat" kazety. Obě verze jsou v omezeném počtu k sehnání u kapely.

 

GRIDE - novinky okolo split singlu s LYCANTHROPHY a konečně funkční web stránky

Na adrese www.gride.wz.cz začal konečně jakžtakž fungovat web GRIDE. Nudíte-li se v práci, ve škole nebo doma, neváhejte a navštivte stránky SKŘÍPOTu. Dáte-li navíc jejich odkaz na své stránky a doporučíte je deseti vašim přátelům, až do konce svého života budete šťastní. Karel Bláha tak neučinil, hned druhý den co dostal tuto žádost a ignoroval jí uklouzl na ledu a po pádu ohluchl. Nebuďte tak hloupí jako tento lehkovážný mladík!!! GRIDE - faster than death, harder than life!

Nahrávání materiálu na chystaný split singl s LYCANTHROPHY bude opožděno, protože Gride museli díky Čertovi nemoci odříct termín ve studiu a další je volný až v dubnu. Singl každopádně vyjde někdy během léta a Gride strana bude zaměřena proti náboženskému fanatismu. Chystá se i limitovaná verze, buďte ve střehu!

 

CONSUME - dolis vyprodaného CD - dokonce i na LP formátu a nové LP na Profane Existence

V nejbližších pár měsících dojde na dolis vyprodaného CONSUME CD, na které se často ptáte - protože většina desek použítých na této kolekci je beznadějně vyprodaná vyjde i LP verze. Sám se nemůžu dočkat až budu vinyl držet v rukou, protože Consume opravdu zbožňuju. Kapela právě pracuje na nové 14-ti songové desce, která vyjde na Profane Existence records.

Pokud CONSUME neznáte vězte, že se jedná o vysoceoktanový hardcore / crust ze Seattle / USA. V kapele působí ex členové Decrepit, State of Fear, Disrupt. MP3NOVINKY - LEDEN 2006
MALIGNANT TUMOUR - útok na špici hitparády

Malignant Tumour

Jako nekompromisní útok na špici hitparády vypadá dění okolo Malignantů - právě dokončují videoklip ke skladbě Clearance of Century, který by měl někdy během ledna / února běžet spolu s rozhovorem s kapelou v metalovém pořadu na televizi Óčko. Datum bude ještě upřesněno, aby jste o tu taškařici nepřišli. Někdy během roku by měl vyjít na Insane Society split singl s anglickými metal punx GURKHA a na podzim se plánuje druhé turné po Anglii a Skotsku. K mání je stále ještě okolo 30 kusů limitovaných verzí LP. Aktuální data koncertů :

10.2. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
11.2. VYŠKOV u Brna - RC B-29
17.2. PRAHA - Milada
18.2. RAKOVNÍK
15.4. UHERSKÉ HRADIŠTĚ - RC Mír - vyhlašování ankety Břitva 2005
25.3. OPAVA
27.5. STUDÉNKA - open air
2. - 4. 6. GROSSENHAIN (GER)
- Grind the Nazi Scum festival
23. - 24.6. PEINE (GER)
- Giants of Grind festival
7. - 8.7. PACKENBUSH (GER)
- Yellow Dog festival
22.7. BRANIŠOVICE u Znojma
4. - 5.8. Hradec Králové - Antifest


IN CRUST WE TRUST sloupek v Move Your Ass fanzinu

Věřte tomu nebo ne a myslete si o tom co chcete, ale začal jsem psát pravidelný sloupek motající se okolo crust kapel a desek pro Move Your Ass fanzin, najdete ho hned v novém čísle, které vychází v únoru. Hledejte hlavičku s všeříkajícím sloganem In Crust We Trust. MYA web zde.

Coma

 

GUIDED CRADLE - právě vyšla CD verze debutní desky

Již dříve avízované CD právě vyšlo a vypadá fakt luxusně!!!
Hrubý d-beat crustcore s metalovým zvukem, mix klasické skandinávské školy a anglických crust/metalových kapel osmdesátých let. V přípravě je i kazetová verze, která vyjde za spolupráce Insane Society a Gasmask factory. Brzy bude k mání u Damage Done records i dolis LP na barevném vinylu. Kytarista Ethan odjíždí během pár dnů na evropské turné s americkými punx Defiance, kde nahradí basáka - takže CD by mělo být k sehnání na všech jejich koncertech - data zde. Ve stádiu příprav je i turné samotných Guided Cradle, které bude na přelomu dubna a května :

27.04.06 CZ Prague
28.04.06 GER Augsburg
29.04.06 SWI Bremgarten
30.04.06 ITA Torino
01.05.06 FRA Marseille - tba
02.05.06 SPA Barcelona
03.05.06 SPA Zaragoza
04.05.06 SPA San Sebastian
05.05.06 FRA Bordeax
06.05.06 FRA Paris
07.05.06 BEL Liege - tba
08.05.06 NL Amsterdam - tba
09.05.06 GER Bremen
10.05.06 GER Hamburg
11.05.06 DK Copenhagen
12.05.06 GER Rostock
13.05.06 GER Berlin

Na webu kapely je ke stažení i nový song pro chystané split 7"EP s němci INSTINCT OF SURVIVAL.

Guided Cradle

Desítky nových nahrávek v distru :

Poslední dobou jsem máknul a přidal na web mnoho nahrávek, které přišly od vytištění letního katalogu až doteď. Sledujte často aktualizované Novinky v distru v sekci Distribuce.

OBSCENE SOCIETY festival v květnu :

Přesněji v sobotu 13.5. tradičně v Pardubickém Žlutém Psu. V tuto chvíli se řeší technické záležitosti jako nepřijatelná klubová ochranka atd.

 

COMA - práce na CD a kazetové verzi desky + bonusy

Coma

Právě začínám dělat na designu CD verze desky COMA, která bude oproti vinylu obsahovat ještě další 4 songy ze split singlu s Autoritär a video z Obscene Extreme festivalu. Celkem 19 záseků těžkotonážního severského crustcore. CD vyjde v tradičním digipack obalu s jednou malou vychytávkou navíc - nechte se překvapit. Kazeta bude následovat. MP3 a MP3.

Výstava fotografiíí Stanislava Smrčky + THEMA ELEVEN, RIVER FOR SALE - Kavárna kina Centrál Hradec Králové

Smrčák

Smrčák vystavuje fotky z koncertů v Kavárně Hradeckého kina Centrál. Přijďte se podívat - nejlíp hned 1.2. kdy je vernisáž, během které vystoupí i THEMA ELEVEN a RIVER FOR SALE. Začátek v 18:00 a vstup zadarmo. Výstava trvá do konce února a je prodejní - výtěžek půjde jako benefit pro server Czechcore.

Smrčák

 

AFTERBIRTH - novinky okolo kapely a nový studiový materiál na cestě

Skotská crust úderka AFTERBIRTH přibrala druhého kytaristu a v nejbližší době nahrají nový materiál ve studiu provozovaném v bradfordském 1 in 12 klubu. O zvuk se postará Bri - kytarista Doom, takže se je na co těšit. Jinak se jedná o opravdu mezinárodní projekt : Paul - Skotsko, Scalzey - Anglie, Leoš - Čechy, Wojtek - Polsko a Artur je taky z Polska. Mrkněte se na jejich profil na myspace. Pokud vás tahle vynikající kapela zatím míjela, tak si můžete stáhnout i MP3 z jejich kazety vydané na Insane Society.

Afterbirth

Várka recenzí v časopisech a MAXIMUM ROCKNROLL RÁDIO

LP Coma se objevilo hned ve dvou toptenech v MRR č. 271 a v jednom v Heartattack č. 48. Mimo to vyšla várka různorodých recenzí na IS tituly v Heartattack 48, MRR 271, Slug And Lettece 85. Časem je snad přepíšu k jednotlivým titulům v sekci LABEL.

MRR Radio # 967

Ve vysílání Maximum Rocknroll rádia # 967 ze 6.1.06 zazněli nejenom songy od GUIDED CRADLE a MALIGNANT TUMOUR, ale i speciální český blok s Filipem / SYIH jako hostem a songy od :

INNOXIA CORPORA - Detektivka
H.N.F. - Dům Na Demolici
GRIDE - Hranice
RADEGAST - Nikomu Nevěř
MASS GENOCIDE PROCESS -
Eternal Winter

Mrkněte se buď na web stránky, nebo si můžete show a playlist stáhnout přímo tady :

Playlist

MRR Radio # 967


NOVINKY - PROSINEC 2005
MALIGNANT TUMOUR - novinky okolo kapely + právě vychází limitivaná verze BURNINHELL alba.

Malignant Tumour - limited edition LP

 

 

 

 

 


Speciální limitovaná verze poslední desky Malignantů pod sloganem "super exclusive turbo terror edition" - oproti klasické verzi je tato v černém koženkovém přebalu se sítotiskem, vnitřní obal bez lamina a tištěný na hrubší straně papíru, vevnitř ještě spešl foto s podpisy všech zůčastněných rockerů. 66 číslovaných kopií pod heslem "kdo dřív přijde ten dřív mele", takže neotálejte! S ohledem na náklady deska stojí 333 Kč nebo radši rovnou dva kusy za stylových 666 korun pekelných.


Malignant Tumour

Malignanti odehráli před pár dny 3 společné akce s metalpunk kumpány z Bristolu ničící sluchovody pod názvem GURKHA - tuhle kapelu vřele dopuručuju všem fanouškům GISM.

Jak to vypadá, tak bratrství bude pokračovat - mluví se o split singlu a společném turné po britských ostrovech. Zaktualizovaný je i malignantský web, kde najdete záznam z jejich vystoupení na Rádiu 1, spousty fotek a aktuální data koncertů.

 

GRIDE / LYCANTHROPHY split 7"EP - bližší info okolo chystaného singlu + novinky od obou kapel.

Split dvou provařených kapel z ranku rychlého hardcore. Gride mají od jara novou sestavu a šlape jim to pěkně - nápaditý ultra rychlý hardcore /grind, poslední dobou zabrousí i do thrashcore. Lycanthrophy mají za sebou taky změny v sestavě a je znát větší příklon k extrémnímu hardcore s neméně extrémním ženským zpěvem. Nový materiál obou kapel bude namlet a nadrcen v průběhu února, takže deska by měla vyjít na jaře 06.

Gride právě vydávají split singl s bratry ve zbrani LAHAR, který obsahuje pouze cover songy jihočeských kapel. Vychází za spolupráce několika labelů. Jinak se můžete těšit na nové LP/CD, které se plánuje na přiští rok na Insane Society. Moje sny se začínají naplňovat hehe.

Lahar + Gride

Lycanthrophy mají za sebou poslední koncert pro tento rok a začínají makat na materiálu pro split 7" s GRIDE, další split singl a nové CD, které vyjde někdy v létě na Lecter Music Agency. Na jaře se chystají vyrazit na turné po Anglii a Skotsku.

Lycanthrophy


Lycanthrophy

 

DREAD 101 / V.I.R. split 7"EP - dlouho slibovaný sedmipalec konečně vychází.

Dread 101

Po dlouhých třech letech se sešly všechny podklady a singl, v jehož vydání už nikdo nevěřil bude venku začátkem prosince. Na první straně dva songy od Dread 101 z jejich poslední studiové nahrávky : metalický crustcore s kvílivýma kytarama, zvonivou basou a kanonádou bicích. Nahrávka má nadupaný zvuk od Kuřete z Professional Sound studia a tyhle songy patří k tomu nejlepšímu, co kapela kdy nahrála. Druhou stranu okupují jejich kolegové ve zbrani V.I.R. a servírují dva songy energického crustu se spoustou melodických kytarových vyhrávek a punkovým feelingem. V přípravě je jejich album na Ultima Ratio, které určitě nepropásněte. MP3 a MP3

V.I.R.

SEE YOU IN HELL - venku několik CD verzí "Umět se prodat" alba + chystaná druhá deska a turné po Japonsku

See You In Hell

Vyšlo několik různých verzí posledního alba "Umět se prodat" alba a to v Japonsku na Too Circle records, v Mexiku za spolupráce Cryptas records a dalších tří labelů + ve španělsku jako cd-r na UHP records. V únoru by měla vyjít brazilská edice na labelu basáka ze Sick Terror. Z dalších plánů se rýsuje japonské turné - prvních 14 dní v květnu a v létě druhá velká deska.

See You In Hell

 

GUIDED CRADLE - CD verze debutní desky, chystaný sedmipalec a turné.

Hrubý d-beat crustcore s metalovým zvukem, mix klasické skandinávské školy a anglických crust/metalových kapel osmdesátých let. Celkem 8 songů zahraných s naprostou precisností a lehkostí, se zvukem se sílou buldozeru z Professional Sound studia. V kapele působí ex členové Dread 101, Oi Polloi, The K10 Prospect a V.I.R. Oproti LP verzi u Damage Done records na CD najdete ještě video. Vychází v prosinci. MP3

Guided Cradle

Guided Cradle nyní taky vychází dva songy na CD kompilaci pražských kapel pod názvem REFUSE / RESIST - bones of Prague. Vydává Emergency records. Mixovat se budou další dva songy, které vyjdou na split 7"EP s německými INSTINCT OF SURVIVAL, label zatím neznámý. Kapela má v tuto chvíli pauzu, protože kytarista Austin se na pár měsíců vrátil do Států. Každopádně na jaro se chystá evropské turné.

Guided Cradle

THEMA ELEVEN - dolis Choose Your Beast LP, dotisk triček a přípravy na novou desku

Vyšel dolis vyprodaného Choose Your Beast alba, venku je i dotisk triček z motivem z této desky - tentokrát bílý tisk na černém triku a k mání jsou mimo dámských elastických triček i nášivky a placky. V březnu se T11 chystá do studia nahrát novou desku, která by měla vyjít na Insane Society records, pravděpodobně ve spolupráci s dalšími labely. Časem by mohlo dojít i na dlouho plánovaný split singl s GRIDE.

Thema Eleven