UNREST RECORDS
Od minulého týdne je u mě přestěhovaný evropský sklad labelu Unrest records z Kanady, takže veškeré jejich desky budou k dispozici v Insane Society distru. V nejbližší době na Unrest vychází velký desky DR. Know a ANATOMI 71, v přípravě je dolis dvou klasických LP thrashcore legendy Accüsed.


WEBSHOP
Mám rozdělaný webshop, takže by měly odpadnout problémy s tím, co zrovna je a není skladem - naplnění shopu zabere několik měsíců, ale už v něm jsou všechny kazety a část CD - abecedně od A až k H. Pokud se chystáte objednávat cédéčka nebo kazety napiště si o link.

OBSCENE SOCIETY FESTIVAL
Se koná v sobotu 16.5. v Pardubickém klubu Žlutý Pes. Zatím potvrzené kapely jsou DEVIATED INSTINCT (UK), SQUASH BOWELS (Polsko), MALIGNANT TUMOUR, EVIDENCE SMRTI, ATTACK OF THE MAD AXEMAN (DE), INGROWING, STOLEN LIVES. Pár kapel ještě přibude. Mrkněte se na myspace.

LABEL
Během března vyjde CD verze desky VIVISICK a za spolupráce 4 labelů i druhá velká deska skotských crustpunx AFTERBIRTH. Začátkem května bude venku split 7"EP a mini CD SEE YOU IN HELL / CROW. Vyjde i 150 ks edice se speciálním obalem, barevným vinylem a DVD z brazilského turné. Křest a prodej bude poprvé na koncertu Capitalist Casualties.

Další plány :
THEMA ELEVEN / GRIDE split 7"EP/miniCD
LAHAR / STOLEN LIVES split LP
DOG SOLDIER "At My Throat" LP
WARCOLLAPSE "Defy!" LP
WARCOLLAPSE "Crust As Fuck Existence" LP
RISPOSTA LP
CONSUME dolis CD
MALIGNANT TUMOUR "BURNINHELL" dolis CD
MALIGNANT TUMOUR / LYCANTHROPHY dolis split 7"